منوها

قوانین

آخرین بروزرسانی سه شنبه 18 مرداد 1401
157
(4/1)
قوانین

قوانین

آخرین بروزرسانی سه شنبه 18 مرداد 1401
الزامات قانونی و ملاحظات اساسی که در به نام هنر به عنوان اصول اساسی شناخته می شوند در این بخش ارائه شده است.

قوانین و شرایط:

سایت www.benamehonar.com  با نام "به نام هنر" اولین سرویس اینترنتی سفارش آنلاین تابلو خوشنویسی اصیل ایرانی است که ضمن پذیرش سفارش آنلاین از مشتریان، اقدام به فروش آثار آماده به تحویل می نماید. قوانین و شرایط زیر یک توافق قانونی بین به نام هنر و شما مشتریان عزیز می باشد که در جهت دقت و صحت هرچه بیشتر در استفاده شما عزیزان از این سایت تدارک دیده شده است

ثبت نام ، استفاده از خدمات و بهره مندی از مزایای سایت به منزله تصدیق و قبول قوانین این سایت می باشد.


اصول کلیدی به نام هنر :

 چهار اصل حاکم بر فعالیت های وب سایت به نام هنر:

1. التزام به حمایت از هنرمندان با رعایت درست حقوق مادی و معنوی آنان: تلاش دست اندر کاران به نام هنر حمایت هم جانبه از هنرمندان و هنردوستان این سرزمین می باشد. بستر سازی جهت معرفی و فروش آثار هنرمندان ، پشتیبانی مالی، اسپانسرینگ همایش ها و نمایشگاه های هنری، برگزاری کارگاه های آموزشی و ... در جهت اعتلای هنرِ میهنِ سرافرازمان ایران ماموریت این مجموعه می باشد

2. توجه ویژه به کیفیت آثار با رویکرد اهمیت به اصالت اثر و احیای هنر ارزش آفرین : با افزایش روز افزون فروشگاه های اینترنتی بدون مجوز و غیر قانونی ، شمار آثار بی کیفیت هنری و کپی برداری شده رو به افزایش است. به نام هنر با سیاست اعتبار بخشی به اصالت آثار فاخر هنرمندان،  سعی در ایجاد محیطی امن برای پذیرش سفارشات شما کاربران هنردوست دارد که با اعمال استانداردهای کیفی در حوزه هنری این مهم را جامه عمل می پوشاند.

3. احترام به حقوق مخاطبین سایت به عنوان مشتریان و کاربران محترم در خصوص ارائه خدمات با کیفیت و پاسخگویی شایسته به آنان : از نگاه به نام هنر ، احترام گذاشتن به حقوق مشتریان به معنی اعتلای کیفیت آثار هنرمندان خواهد بود. چرا که با توجه به قانون عرضه  و تقاضا، خلق آثار فاخر هنرمندان متوقف به تقاضای مشتریان فهیم و هنردوستی چون شماست. ارائه پیشنهاد و یا بیان نقاط قابل بهبود، ما را در هر چه بهتر شدن این امر یاری می کند. در همین راستا درگاه های ارتباطی به طور کامل پاسخگوی سوالات و درخواست های شما می باشند.

4. پایبندی کامل به 3 اصل قید شده : التزام به قانون و اصول از مهمترین موارد موجود برای پایداری نظام هر مجموعه و تشکیلات می باشد. به نام هنر با پیش شرط رعایت کامل این قوانین پا به این عرصه نهاده است و بر خود لازم می داند جهت پایداری نظم و رشد همه جانبه خود ملزم به انجام آن باشد. هرچند رعایت این موارد باید در عمل و به گواه مشتریان فهیمی چون شما حاصل شود که دوصد گفته چو نیم کردار نیست.


قوانین حاکم بر به نام هنر :

در خصوص رعایت این اصول قوانین حاکم بر "به نام هنر " کلیه ی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.


شرایط عضویت :

پیش شرط استفاده از خدمات سایت ، ثبت نام شما به عنوان یکی از کاربران رسمی سایت می باشد . در هنگام ثبت نام شما نیاز به اطلاعات دقیق دارید با وارد کردن اصلاعات شخصی(الزامی) که این به معنای عضو شدن شما می باشد. شما متعهد می شوید که اطلاعات خود را دقیق و کامل وارد کرده اید. صحت ثبت نام در سایت با تایید ایمیل ارسالی از سایت قابل پیگیری می باشد.

اگر "به نام هنر" مشاهده کند قسمتی از اطلاعات شما غیر دقیق و یا غلط بوده است، این حق را دارد که حساب شما را متوقف یا لغو کند. شما مسئول رمز و نام کاربری خود هستید و تعهد می دهید که رمز خود را فاش نکنید و مسئولیت هر اقدام فردی در حساب شخصی خودتان را بر عهده می گیرید.


: شرایط  سفارش و خرید آثار

"به نام هنر" آثار ارسالی را با بسته بندی مطمئن و استاندارد شرکت پستی  به آدرس مورد نظر ارسال می کند. با اینحال به دریافت گزارش مبنی بر شکستگی یا جرح و یا مواردی نظیر آن ترتیب اثر داده  و موضوع توسط کارشناسان ما برطرف خواهد شد .

با توجه به اینکه سفارش بر اساس سلیقه ی شخصی یا سفارش بر اساس مشابهت دارای گزینه های متعدد جهت اجرای سلیقه ی شخصی شما مشتری عزیز می باشد امکان تغییر در هر بخشی از اثر پس از پرداخت مبلغ نهایی وجود نخواهد داشت. بنابراین تا پیش از نهایی شدن سفارش خود نهایت دقت خود را به کار برید.

در خصوص سفارش آثار آماده به تحویل با توجه به نیاز به هماهنگی با صاحب اثر ، 24 ساعت زمان جهت ارسال اثر هنرمند به دفتر به نام هنر برای تایید صحت اثر نیاز می باشد.

به عنوان یک عضو، شما قادر هستید یک اثر هنری اصل را با کارت اعتباری خریداری کنید. زمانی که شما یک اثر هنری اصل را از به نام هنر تهیه می کنید، قیمت اثر به صورت انحصاری در سایت نمایش داده شده است. شما تصدیق می کنیدکه این قیمت شامل هزینه حمل ونقل، مالیات، ارسال و پست نمی شود. شما مسئول هستید به صورت جداگانه این قیمت ها را که قابل شناسایی خواهند بود پرداخت کنید آقای هنر مشخصات صورت حساب شما را جمع آوری می کند و مراحل پرداخت را انجام می دهد و اثر را به صورت مستقیم برای شما خواهد فرستاد.

به صورت پیش فرض حق انتشار تصویر سفارشی مشتریان با به نام هنر خواهد بود مگر درخواست مشتری مبنی بر غیر آن باشد.


نمایش آثار:

به نام هنر در جهت نمایش هرچه بهتر آثار ، نهایت تلاش خود را انجام می دهد اما در نهایت با توجه به وجود برخی اشکالات در نمایش درست اثر در نمایشگرهای مختلف ، وجود کمی تفاوت در رنگ اثر ، بین اصل اثر و نمونه موجود در سایت امری طبیعی می باشد. بنابراین در این خصوص به نام هنر مسئولیتی نخواهد داشت.


 

این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران عزیز و هنردوست، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.

محتواهای مرتبط

خوشنویسی انگلیسی
176

خوشنویسی انگلیسی

خرید هدیه خاص
395

خرید هدیه خاص

هدیه سازمانی
527

هدیه سازمانی

آموزش نقاشیخط (دوره جامع نقاشیخط | آموزشی کاربردی، علمی و پر نکته تکنیک های نقاشیخط)
2359

آموزش نقاشیخط (دوره جامع نقاشیخط | آموزشی کاربردی، علمی و پر نکته تکنیک های نقاشیخط)

تگ ها

،
فروشگاه به نام هنر
مرجع فروش آثار اصیل خوشنویسی

به نام هنر، بستری آنلاین برای سفارش آثار اصیل خوشنویسی است که با هدف گسترش این هنر فاخر در سال 1395 پا به عرصه اینترنت گذاشت. پذیرش سفارش و فروش آثار خوشنویسی ماموریت اصلی این سایت می باشد و در این راستا با ارائه فرمی بسیار کاربرپسندانه، پذیرای سفارش خوشنویسی شما هنردوستان عزیز می باشد.

هم اکنون "به نام هنر" با تیمی از هنرمندان بنام کشور به ارائه آثار خوشنویسی متفاوت به زبان های فارسی، عربی، انگلیسی، روسی و ژاپنی می پردازد.


تمامی حقوق این وبسایت برای فروشگاه به نام هنر محفوظ است
Copyright 2022 - 2024, Benamehonar. All rights reserved