منوها

سفارش خوشنویسی

آخرین بروزرسانی جمعه 2 اردیبهشت 1401
1400
(4/1)
سفارش خوشنویسی

سفارش خوشنویسی

آخرین بروزرسانی جمعه 2 اردیبهشت 1401
قصد دارید یک اثر خوشنویسی سفارش بدید و نمی دونید از چه طریقی و چطور باید این کار رو انجام بدید؟ ما اینجاییم تا خیلی دقیق و روشن شما رو راهنمایی کنیم...

 

تصمیم گرفتید یک متن ادبی؛ یک دلنوشته زیبا، یک تقدیرنامه، یک جمله از مشاهیر و یا حتی یک قطعه شعر رو به صورت  خوشنویسی  شده داشته باشید؟ اما شاید خطاط و خوشنویس زبردست برای این کار سراغ ندارید و یا  نمونه کاری  که بتونه ایده ذهنی شما رو بیان کنه در اختیار ندارید!

شاید خطاط موردنظر رو هم پیدا کردید اما چون هر خطاط عموما یک نوع خط را خوشنویسی می­کنه، در تصمیم گیری برای انتخاب بین خطوط مختلف محدویت پیدا کنید و نمی تونید به راحتی سفارش خطاطی تون رو به کسی بسپرید!

درنهایت اگر اثرتون رو هم خوشنویسی شده تحویل بگیرید، پاسپارتو و قاب کردنش براتون دردسر ایجاد می­کنه  و کلی باید وقتتون رو صرف قاب گرفتن اثر کنید!

خب چاره کار چیه؟ بریم تا با هم بررسی کنیم 

 

چطور سفارش خوشنویسی بدم؟

ما در کنار شما هستیم تا به راحتی متن‌تون رو با هرخطی که مدنظر دارید توسط اساتید زبردست مجموعه مون خوشنویسی کنیم و در نهایت به سلیقه خودتون قاب و پاسپارتو کنیم و به همراه شناسنامه اصالت اثر  و با یک  بسته بندی بسیار شکیل  در زمانی مناسب تقدیم حضورتون کنیم

نمونه کاری دارید که ببینم؟

ما تا کنون برای صدها نفر تابلو خط تهیه کردیم. تابلوهایی با خط های مختلف و ابعاد متفاوت و ترکیب بندی های بسیار زیبا. شما برای دیدن نمونه کارهای پیشین ما می تونید به راحتی از طریق پیج اینستاگرام مون مجموعه متنوعی از نمونه کارهامون رو مشاهده بفرمایید و یا اگر امکان مراجعه به اینستاگرام رو ندارید از طریق این لینک نمونه کارهامون رو مشاهده کنید. ضمنا برای اینکه با خیال راحت کارتون رو به ما بسپارید می تونید نظرات مشتریانمون رو هم از طریق این لینک مشاهده بفرمایید

 

از کجا باید شروع کنم؟

اولین قدم داشتن یک متن مناسب هست. اگر شما متن خوبی برای خوشنویسی از قبل آماده دارید پس به راحتی به مرحله بعد می‌ریم اما اگه هنوز جمله یا شعر خوبی پیدا نکردید و دنبال یک متن قشنگ و معنادار هستید کافیه به بخش  جملات و اشعار  برید و اونجا از بین صدها جمله و شعر، متن مورد نظرتون رو به راحتی انتخاب کنید. برای راحتی شما هم در هر بخش دسته بندی مناسبی در نظر گرفتیم تا به راحتی متن مورد نظرتون رو پیدا کنید.

 

این متن رو با چه خطی سفارش بدم بهتره؟

براساس اینکه متن شما به زبان فارسی هست یا عربی یا حتی انگلیسی خطوط مختلفی رو به شما پیشنهاد می کنیم. اگر متن شعر یا نثری رو انتخاب کردید که به زبان فارسی هست پیشنهاد ما خط نستعلیق و شکسته نستعلیق هست که از خطوط اصیل فارسی هستن. اگر متن شما یک عبارت عربی مثل آیات قرآن، احادیث و یا اشعار عربی هست پیشنهاد ما خط ثلث یا معلی هست که مناسب‌ترین پیشنهاد برای متون عربی هستن. اگر متن انگلیسی رو انتخاب کردید قطعا خط اصیل برای نوشتن خوشنویسی اون متن خط کاپرپلیت هست که از خطوط بسیار زیبای لاتین به حساب میاد! اما اگر همچنان نمی دونید چه خطی برای متن تون مناسب هست پیشنهاد می کنیم نگاهی به بخش معرفی خطوط داشته باشید. کافیه روی این لینک کلیک کنید.

 

ابعاد مناسب رو چطور برای متنم انتخاب کنم؟

در دوحالت میشه به این سوال پاسخ داد. اول اینکه متن اثرتون طولانی هست یا کوتاه؟ اگر متنتون کوتاه هست طبیعتا می تونید از کوچکترین ابعاد تا بزرگترین اونها سفارش بدید یعنی ما می تونیم اون متن رو هم در قطع کوچک خوشنویسی کنیم هم در قطع بزرگ با قلم بزرگ اما اگر متن تون کمی طولانی هست پیشنهاد ما این هست که ابعادتون رو کمی بزرگ در نظر بگیرید که بعد از خوشنویسی اگر کسی اون اثر رو خواست بخونه نیازی به ذره بین نداشته باشه و بتونه به راحتی از فاصله یک یا دومتری اون متن رو بخونه

حالت دوم هم برای پاسخ به این سوال اینه که شما قراره این تابلو رو کجا استفاده کنید؟ آیا برای منزل یا دفتر کار خودتون میخواید؟ جایی که قرار هست این تابلو نصب بشه کجاست؟ چقدر فضا برای نصبش دارید؟ می تونید همون فضا رو برای ابعاد تابلو در نظر بگیرید. اگر هم قرار هست تابلو رو به کسی هدیه بدید می تونید یه کار تقریبا متوسط سفارش بدید که بشه به راحتی هرجایی نصب کرد!

 

در مورد زمینه یا کاغذی که قراره روش خوشنویسی بشه و در مورد رنگ مرکب هیچ ایده ای ندارم!

در مواردی که خودتون ایده خاصی برای انجام کار ندارید مثل زمینه خوشنویسی یا رنگ مرکب ما یک گزینه برای راحت کردن کار شما قرار دادیم به نام «به سلیقه استاد» به این معنی که استاد مربوطه با توجه به تجربه شون زمینه کاغذ و رنگی رو انتخاب می کنن که متناسب ترین حالت ممکن باشه

 

 

پاسپارتو چیه؟ آیا حتما باید کار من پاسپارتو بشه؟

پاسپارتو مقوای ضخیمی (مقوا ماکت هلندی) هست با ضخامت یک میل که باعث میشه اثر بزرگتر دیده بشه و تمرکزِ دید به مخاطب میده و از طرفی مانع از این میشه که اثر به شیشه بچسبه. این موضوع باعث میشه نم یا رطوبتی که در بلندمدت ممکنه از شیشه به کاغذ خوشنویسی اصابت کنه به حد صفر برسه .البته هیچ الزامی وجود نداره و شما می تونید اثرتون رو بدون پاسپارتو سفارش بدید. اگر نیاز هست توضیحات بیشتری در این باره بدونید ویدئوی خیلی کوتاه و جذابی در این باره تهیه کردیم که دیدنش رو حتما به شما توصیه می کنیم. مشاهده ویدئوی معرفی پاسپارتو

 

 

 

در مورد قاب چطور؟ آیا انتخاب قاب الزامیه؟

خیر، انتخاب قاب هم ضروری نیست. شاید شما قصد داشته باشید اثرتون رو بدون قاب استفاده کنید. البته اگر نظر ما رو جویا بشید پیشنهاد ما این هست که حتما قاب تهیه کنید چرا که داشتن قاب برای اثر هنری مثل پوشیدن لباس به تنش هست و اون رو برازنده تر و زیباتر جلوه میده. ضمن اینکه باعث میشه اون اثر خیلی بهتر محافظت بشه و چشم نوازی بیشتری داشته باشه

 

قاب هاتون به همراه شیشه ست؟

بله تمامی کارهایی که قاب میشه به همراه شیشه ارسال میشه. اگر نگران این هستید که ممکنه این شیشه در زمان ارسال بشکنه باید به اطلاعتون برسونیم که بسته بندی های ما کاملا ایمن و مستحکم است که اجازه نمیده قاب و شیشه آسیبی ببینه.

 

چقدر طول می کشه تا اثر به دستم برسه؟

بسته به ابعاد و متن شما به طور میانگین بین چهار تا ده روز متغیره اما برخی آثار نیز با توجه به جزئیات بیشتر شاید کمی بیش از این زمان نیاز داشته باشه. اگر کار عجله ای دارید می تونید تماس بگیرید تا در صورت امکان زمان سریعتری سفارشتون رو انجام بدیم.

  

 نحوه ی ارسال چگونه است؟

بسته به شهر و یا استانی که در اون سکونت دارید از طریق پست دولتی و یا پست های خصوصی بسته شما ارسال میشه. بسته بندی کارها نیز کاملا ایمن و مستحکم هست. 

 

هزینه ارسال چقدره؟

ارسال تمامی سفارشات  رایگان  است و هیچ هزینه ای برای مشتری در بر ندارد.

 

چه تضمینی برای انجام کارتان دارید؟

برای تمامی آثاری که انجام میشه یک  شناسنامه اصالت اثر  صادر میشه که نشون دهنده اصل بودن اون اثر هست و وشامل جزئیات دقیقی از انجام اون اثر میشه مواردی نظیر متن اثر، تصویر اثر، نام هنرمند امضای استاد مربوطه و مواردی از این دست . در مورد تضمین کیفیت آثار هم باید بگیم که ما نظرات تک تک مشتریانمون رو بعد از هر سفارش از اونها جویا می شیم و این نظرات بهترین گواه برای نشون دادن کیفیت کار ماست. برای دیدن نظرات مشتریانمون می تونید روی این لینک کلیک کنید.

ما متعهد هستیم که کاری در نهایت دقت و زیبایی انجام بدیم و تا رسیدن به رضایت نهایی مشتری همراه مشتری خواهیم بود.

 

تضمین مرجوعی 100 درصد!

فکر کنید قرار هست برای خودتون یک کاری انجام بدید که همه نفعش به خودتون برمی گرده. حاضرید ذره ای برای اون کار کم بزارید؟ حاضرید به خودتون کم لطفی کنید؟ قطعا نه!

با توجه به توضیحات گفته شده لازمه شما رو در جریان یک تعهد سفت و سخت بزاریم.

ما از ابتدای کار به خودمون یه قولی دادیم و تا امروز که شما این مطلب رو می خونید به لطف خدا، مرد و مردونه پای این قولمون هستیم. اون قول هم اینه که هیچ سفارشی رو انجام ندیم مگر اینکه حقیقتا با این حس باشه که انگار اون کار برای خودمونه و قرار هست در منزل خودمون نصب کنیم و یا خودمون به کسی هدیه بدیم. برای همین همه تلاشمون رو می کنیم تا کاری درجه یک و با رعایت همه اصول انجام بدیم. البته این موضوع رو هم باید اضافه کنیم که در دنیای هنر اولین چیزی که یک هنرمند رو خوشحال می کنه اینه که اول خودش از کار خودش لذت ببره بعد دیگران برای همین اون هنرمند همه تلاشش رو می کنه تا اثری فوق العاده خلق کنه!

با توجه به این توضیحات برای کلیه محصولات و خدماتمون یک تضمین 100 درصد مرجوعی قرار دادیم تا در صورتی که به هر دلیل سفارشتون مورد پسندتون نبود و ازش رضایت نداشتید کلیه مبلغ سفارش رو بهتون برگردونیم. البته در اون صورت برای زمانِ تلف‌شده شما نیز عذرخواهیم و اگر راهی برای جبران باشد، حتما در پیش می‌گیریم!

 

هنوز سوالات دیگه ای دارم و نیاز به راهنمایی بیشتری دارم!
ما اینجاییم تا سوالات شما رو به درستی پاسخگو باشیم. برای دریافت مشاوره رایگان کافیه با شماره های تماس ما ارتباط حاصل کنید تا تجربیاتمون رو برای خلق یک اثر منحصربفرد در اختیارتون بزاریم

 

 

ما در "به نام هنر" با در اختیار داشتن تیمی حرفه­ ای از خطاطانِ به نامِ خوشنویسی  این امکان رو برای شما فراهم کردیم که با هر سلیقه­ ای متن موردنظر خود را به راحتی به یک تابلو خط زیبا تبدیل کنید.

 

محتواهای مرتبط

خرید هدیه خاص برای خانم ها
29

خرید هدیه خاص برای خانم ها

خرید تابلو نقاشی خط ( سفارش تابلو نقاشیخط)
92

خرید تابلو نقاشی خط ( سفارش تابلو نقاشیخط)

خرید و فروش آثار هنری
57

خرید و فروش آثار هنری

خوشنویسی ژاپنی
294

خوشنویسی ژاپنی

تگ ها

نظرات کاربران

1401/8/26 meysam

بسیار زیبا و چشم نواز

ثبت نظر جدید
نظر خود را در مورد این محتوا در این قسمت بنویسید
فروشگاه به نام هنر
مرجع فروش آثار اصیل خوشنویسی

به نام هنر، بستری آنلاین برای سفارش آثار اصیل خوشنویسی است که با هدف گسترش این هنر فاخر در سال 1395 پا به عرصه اینترنت گذاشت. پذیرش سفارش و فروش آثار خوشنویسی ماموریت اصلی این سایت می باشد و در این راستا با ارائه فرمی بسیار کاربرپسندانه، پذیرای سفارش خوشنویسی شما هنردوستان عزیز می باشد.

هم اکنون "به نام هنر" با تیمی از هنرمندان بنام کشور به ارائه آثار خوشنویسی متفاوت به زبان های فارسی، عربی، انگلیسی، روسی و ژاپنی می پردازد.


تمامی حقوق این وبسایت برای فروشگاه به نام هنر محفوظ است
Copyright 2022 - 2024, Benamehonar. All rights reserved