منوها

سفارش خاص خوشنویسی (خطاطی)

آخرین بروزرسانی یکشنبه 2 مرداد 1401
8016
(4/1)
سفارش خاص خوشنویسی (خطاطی)

سفارش خاص خوشنویسی (خطاطی)

آخرین بروزرسانی یکشنبه 2 مرداد 1401
پذیرش سفارشات خاص خوشنویسی و خطاطی یکی از خدمات ویژه سایت به نام هنر است. پذیرش سفارشات خاص در حوزه هنر خوشنویسی با اعمال کامل سلیقه ی مشتری می باشد. به نحوی که مخاطب سایت ما با مراجعه به بخش پذیرش سفارش خوشنویسی می تواند با انتخاب یکی از خطوط (نستعلیق، شکسته نستعلیق، معلی، ثلث و ...) جمله ، آیات قرآن و یا شعر مورد نظر خود را سفارش دهد. سفارشی خاص، زیبا و منحصر به فرد، به زیبایی هر چه تمام تر.

تابلو خوشنویسی خاص دقیقا چه تابلویی است؟

اثری که در آن ترکیب بندی ویژه و متفاوتی باشد و در عین حال آن اثر به همراه تذهیب و حلکاری باشد  اثری خاص به حساب می آید با اینحال گاهی برای خاص تر شدن آثار در تذهیب آن از ورق طلایی 24 عیار استفاده می کنند که به آن ارزش بسیار ویژه ای می بخشد. 

سفارش خوشنویسی

 

نوعی دیگر از آثار خاص را می توان به آثار نقاشیخط نسبت داد. آثار نقاشیخط آثار بسیار فاخری هستند که عموما روی بوم اجرا شده و با ترکیب هنر نقاشی به خوشنویسی آثار بدیع و نفیسی خلق می شود. در نقاشیخط ابعاد آثار به صورت کلی بزرگ درنظر گرفته می شوند تا زیبایی خیره کننده تری داشته باشند. 

 

سفارش نقاشیخط

 

سفارش خوشنویسی
ثبت  سفارش

چطور می تونم یک اثر خاص سفارش بدم؟ 

شما به راحتی می تونید با مراجعه به بخش سفارش خوشنویسی متن مناسب خودتون رو به هر خط و طرحی که مد نظرتون هست سفارش بدید. در مراحل ثبت سفارش می توانید برای خاص تر شدن اثر سفارشی تون از گزینه های حلکاری و تذهیب استفاده کنید. وجود نقش و نگارهای حلکاری در حاشیه اثر و طرح های بسیار زیبای تذهیب باعث میشه اثر خوشنویسی تون بسیار چشم نوازتر بشه.

 

سفارش خطاطی
سفارش خطاطی

در صورتی که متن خاصی ندارید و قصد دارید یک متن مناسب تهیه کنید کافیه به بخش جملات و اشعار سایت برید و متون متنوعی که با یک دسته بندی  خیلی خوب براتون قرار دادیم استفاده کنید.

 

چقدر طول می کشه تا سفارشم آماده بشه؟

بعد از اینکه سفارش تون رو در قسمت سفارش اختصاصی ثبت کردید، سیستم به صورت خودکار بسته به سایز اثر  و انتخاب گزینه هایی مثل حلکاری و تذهیب بازه زمانی مناسب انجام کار رو بهتون اعلام می کنه. کافیه تا انتهای مسیر سفارش رو پیش برید. قبل از پرداخت نهایی می تونید در باکس نهایی سفارش زمان آماده شدن اون رو مشاهده کنید.

ولی اگر به طور میانگین قصد دارید زمان انجام چنین سفارش های خاص رو بدونید  تقریبا بین یک هفته الی یک ماه می تونه این زمان متغیر باشه. برای دقت بیشتر در تعیین زمان لازم هست که مسیر ثبت سفارش رو تا مرحله قبل از پرداخت پیش ببرید و در اون مرحله زمان پیش بینی شده رو مشاهده کنید.

 

تابلو خوشنویسی
تابلو خوشنویسی

 

نمونه سفارش های خاصتون رو چطور می تونم ببینم؟

در بخش سفارش خوشنویسی، قسمتی رو به نام سفارش براساس مشابهت براتون قرار دادیم که در اون بخش می تونید به راحتی نمونه سفارش های خاص انجام شده رو مشاهده کنید و براساس سلیقه تون انتخاب کنید که قصد دارید مشابه کدوم اثر سفارشتون رو ثبت کنید.  این قسمت کمک شایانی به شما می کنه که بتونید خروجی نهایی سفارشتون رو مشاهده کنید و با خیال راحت سفارشتون رو ثبت کنید!

این قسمت به اسم «سفارش براساس مشابهت» هست و کافیه از طریق منوی بالای سایت بخش سفارش خوشنویسی این قسمت رو کلیک کنید و شاهد نمونه هایی از آثار خاص باشید.

 

آیا راهنمایی و مشاوره برای انجام یک سفارش خاص دارید؟

بله، کافیه از طریق آیکون تماس یا واتساپ سمت چپ صفحه نمایش تون با ما ارتباط بگیرید و بفرمایید چه نوع سفارشی رو قصد دارید براتون انجام بدیم. ما از صفر تا صد کار در کنار شما خواهیم بود و با مشاوره تخصصی و رایگان به شما کمک می کنیم تا اثری رو براتون خلق کنیم که مطلوب ترین حالت ممکن برای شما باشه.

 

تابلو خطاطی
تابلو خطاطی

 

 

سفارش خوشنویسی

خوشنویسی یکی از هنرهای زیبایی‌پردازی است که به وسیلهٔ انتقال افکار و احساسات شما در قالب کلمات  به شکل‌های زیبا و آراسته تاکید می‌کند.

اگر شما به دنبال یک هدیه منحصر به فرد یا یک نمونه فاخر خاص ازهنرهستید، سفارش خوشنویسی یک انتخاب بسیار عالی است. خوشنویسان بنام و حرفه‌ای تیم به نام هنر با تعهد به دقت، زیبایی و انعطاف پذیری می‌توانند شعرها، آیات قران، سخنان برگان، جملات مورد علاقه یا حتی افکار شما را به شکل‌های زیبا و هنری، در قالب کلمات در اوج زیبایی و شایستگی و کمال بنویسند.

با سفارش خوشنویسی، شما می‌توانید افکار و احساسات خود را در قالب یک تابلو خوشنویسی خاص و زیبا و ارزشمند هدیه بدهید، هدیه ای که همیشه موندگاره و با هر بار دیدنش  احساس و دوشت داشتن شما رو به مخاطبتون منتقل میکنه؛

هدیه ای هنری و زیبا که خاص هست و منحصر به فرد و موندگار...

 

سفارش خطاطی

سفارش خطاطی، فرصتی است که به شما این امکان را می‌دهد تا افکار و احساس خود را در قالب کلمات به صورت اثری هنری و زیبا به تصویر بکشید. 

هدیه ای هنری و زیبا و خاص که  احساس شما رو در قالب کلماتی که به زیبایی هر چه تمام تر به تصویر کشیده شده اند و با هر بار دیده شدن  حس خوب دوست داشتن و یا قدر دانی شما رو به مخاطبتون منتقل میکنه، هدیه ای که همیشه موندگاره و منحصر به فرد و مطابق با سلیقه شما...

سفارش خاص خوشنویسی
سفارش خاص خوشنویسی

سفارش خطاطی آنلاین

با به نام هنر شما می تونید به صورت سفارش خطاطی آنلاین،  متن یا شعر مورد نظرتون  رو به صورت کاملا سفارشی و مطابق با سلیقه شخصی خودتون، آنگونه که شایسته هنر و زیبایی هست، سفارش بدهید.

 

سفارش خطاطی در تهران

برای سفارش خطاطی و خوشنویسی در تهران  مجموعه به نام هنر  میتونه جملات، اشعار و کلمات شما رو  آنگونه که شایسته هنر و زیبایی هست  توسط هنرمندان و خوشنویسان بنام ایران به شایستگی  به تصویر بکشد. 

 

سفارش تابلو خطاطی

تابلو خطاطی میتونه اثر هنری باشه که با هر بار دیده شدنش، حس خوب و یا معنایی زیبا رو در قالب کلمات  به زیبایی هر چه تمام تر به تصویر بکشه. سفارش تابلو خطاطی  میتونه به عنوان هدیه ای خاص و زیبا و منحصر به فرد انتخاب بشه، هدیه ای که همیشه موندگاره و با هر بار دیده شدنش حس خوبی رو به مخاطبش منتقل کنه.

 

در کجا سفارش خوشنویسی بدهم؟

برای سفارش خوشنویسی  سایت به نام هنر  میتونه با همکاری  بهترین اساتید انجمن خوشنویسان ایران  تابلو خوشنویسی مورد نظر شما رو آنگونه که شایسته هنر و زیبایی هست  برای شما تهیه کنه ، تابلو خوشنویسی فاخر و ارزشمند که با هر با دیدنش محو زیبایی و ترکیب خاص کلماتش بشید و حس خوب دیدن زیبایی رو ازش دریافت کنید.

هدیه خاص

سفارش خوشنویسی آنلاین

با به نام هنر شما می تونید به صورت سفارش خوشنویسی آنلاین،  متن یا شعر مورد نظرتون، آیات قرآن ، جملات و سخنان بزرگان و حتی احساس خودتون رو به زیباترین صورت سفارش بدهید. در هر نقطه از ایران  شما میتونید به صورت آنلاین  تابلو خوشنویسی خودتون رو مطابق با سلیقه شخصیتون سفارش بدهید.

 

سفارش تابلو خوشنویسی (سفارش تابلو خط)

سفارش تابلو خوشنویسی  میتونه یه هدیه منحصر به فرد و زیبا باشه که تماما مطابق با سلیقه شخصی شما سفارش داده بشه. تابلویی زیبا و فاخر که با هر بار دیدنش حظ و لذت ببرید . سفارش تابلو خط میتونه احساس دوست داشتن و یا قدردانی شما رو در قالب کلماتی زیبا به تصویر بکشه و هدیه ای خاص بشه وغیر تکراری برای مخاطب خاص شما.

 

سفارش آنلاین تابلو خطاطی و خوشنویسی

شما میتوانید متن و یا شعر مورد نظرتون رو  در قسمت سفارش خوشنویسی  سایت به نام هنر  وارد کنید  و  کاملا اختصاصی ، مطابق با سلیقه شخصیتون  نوع خط و رنگ و قاب و …  رو به دلخواه انتخاب کنید  و تابلو خطاطی و خوشنویسی فاخر تون رو سفارش بدید. تابلویی به زیبایی هر چه تمام تر و با ترکیبی زیبا و چشم نواز  که با هر بار دیدنش حس خوب زیبایی رو به شما منتقل کنه.سفارش آنلاین خطاطی و خوشنویسی، به سادگی و با زیبایی و کیفیتی هر چه تمام تر  در سایت به نام هنر؛ در این مسیر اگر نیاز  به مشاوره داشتید ، تیم به نام هنر  در کنار شماست.

 

تابلو نقاشیخط
تابلو نقاشیخط

تابلو خطاطی (خوشنویسی)

گاهی وقت ها معنای یک جمله، یک بیت شعر و یا آیه ای از قرآن  وقتی به زیبایی هرچه تمام تر، با ترکیب و خطی چشم نواز و رنگ و طرحی بدیع و شایسته و منحصر به فرد ، در قالب یک تابلو خطاطی تذهیب شده ، مورد مشاهده قرار بگیره، حظ و بهره مخاطب رو دو چندان میکنه . سفارش تابلو خوشنویسی ( خطاطی) در مجموعه به نام هنر میتونه بهترین اثر هنری باشه که رو دیوار خونتون نصب میکنید و با هر بار دیدنش حس خوبی رو تجربه کنید و حتی بهترین هدیه ای باشه که باهاش حس عشق و دوست داشتن و تشکر و قدردانی رو به مخاطب خاصتون هدیه بدید.

 

خوشنویسی (خطاطی) 

خوشنویسی یا خطاطی در تعریف  به معنی زیبانویسی یا نوشتن همراه با خلق زیبایی است و فردی که این فرایند توسط او انجام می‌گیرد خوش‌نویس (خطاط) نام دارد، به‌خصوص زمانی که خوش‌نویسی حرفهٔ شخص باشد. گاهی درک خوشنویسی به عنوان یک هنر مشکل است. به نظر می‌رسد برای درک و لذت بردن از تجربه بصری خوشنویسی باید بدانیم خوشنویس افزون بر نگارش یک متن، سعی داشته اثری هنری با ارزش‌های زیبایی شناختی خلق کند.

تیم به نام هنر به همراه اساتید بنام خوشنویسی ، بر آنست که تمام تلاش خودش رو بری توسعه فرهنگ و ادب و هنر، آنگونه که شایسته هنر و هنرمند و مردم هنر دوست ایران هست انجام دهد. 

 

خرید خوشنویسی

برای  خرید خوشنویسی  و خطاطی خاص، از مجموعه به نام هنر،  میتوانید کاملا بر اساس سلیقه شخصی  مراحل سفارش و خرید خوشنویسی  را  ثبت کنید  یا از قسمت  سفارش بر اساس مشابهت   فرم کلی خوشنویسی خود را انتخاب  و با متن دلخواه و  ابعاد مورد نظر، خرید خوشنویسی خود را  انجام دهید.

 

بهترین خوشنویسی

کیفیت آثار و رضایت مشتریان مجموعه به نام هنر  از ابتدا تا انتهای خلق اثر هنری،   همیشه  برای ما اهمیت  بسیاری داشته  و تمام سعی ما  در مسیر کسب رضایت مشتری، با انتخاب بهترین خوشنویسان و خطاطان  برای همکاری ، و استفاده از وسایل هنری با کیفیت ، صورت گرفته است.

 

فروش آثار خوشنویسی

مجموعه به نام هنر به عنوان مرجعی  برای فروش آثار خوشنویسی و هنری  و همچنین سفارش پذیری آثار خطاطی و …   به نوبه خود تمام سعی خود را  برای شکوفایی فرهنگ و هنر ایرانی ،آنگونه که شایسته هنر و هنرمند ایرانی هست را  در دستور اهداف خود قرار داده است.

آیا این امکان فراهم هست که به صورت حضوری سفارشمون رو ثبت کنیم؟

پذیرش  سفارش تنها از طریق سایت انجام میشه اما در صورتی که سفارش شما کمی خاص تر از حالت هایی که گفتیم باشه و یا نیاز به مشاوره بیشتری داشته باشید می تونیم با هماهنگی قبلی  ثبت سفارش به صورت حضوری نیز داشته باشیم.

 

 

برای سفارش خوشنویسی (خطاطی) روی لینک زیر کلیک کنید:

 

سفارش  خوشنویسی

 

 

 

محتواهای مرتبط

خرید هدیه خاص برای خانم ها
29

خرید هدیه خاص برای خانم ها

خرید تابلو نقاشی خط ( سفارش تابلو نقاشیخط)
92

خرید تابلو نقاشی خط ( سفارش تابلو نقاشیخط)

خرید و فروش آثار هنری
57

خرید و فروش آثار هنری

خوشنویسی ژاپنی
294

خوشنویسی ژاپنی

تگ ها

،
نظرات کاربران

ثبت نظر جدید
نظر خود را در مورد این محتوا در این قسمت بنویسید
فروشگاه به نام هنر
مرجع فروش آثار اصیل خوشنویسی

به نام هنر، بستری آنلاین برای سفارش آثار اصیل خوشنویسی است که با هدف گسترش این هنر فاخر در سال 1395 پا به عرصه اینترنت گذاشت. پذیرش سفارش و فروش آثار خوشنویسی ماموریت اصلی این سایت می باشد و در این راستا با ارائه فرمی بسیار کاربرپسندانه، پذیرای سفارش خوشنویسی شما هنردوستان عزیز می باشد.

هم اکنون "به نام هنر" با تیمی از هنرمندان بنام کشور به ارائه آثار خوشنویسی متفاوت به زبان های فارسی، عربی، انگلیسی، روسی و ژاپنی می پردازد.


تمامی حقوق این وبسایت برای فروشگاه به نام هنر محفوظ است
Copyright 2022 - 2024, Benamehonar. All rights reserved