منوها

خرید هدیه و کادو لاکچری (لوکس)

آخرین بروزرسانی پنج شنبه 4 آبان 1402
2231
(4/1)
خرید هدیه و کادو لاکچری (لوکس)

خرید هدیه و کادو لاکچری (لوکس)

آخرین بروزرسانی پنج شنبه 4 آبان 1402
مجموعه هنری به نام هنر برای خلق آثار هنری فاخر و ارزشمند به عنوان خرید هدیه لوکس و باکیفیت، کادو لاکچری و خاص ، مسیر جدیدی رو شروع کرده که فارغ از همه محدودیت های مکانی و زمانی، شما بتوانید به راحتی برای خرید کادو لاکچری و هدیه لوکس خود اقدام کنید. هدیه ای لوکس، خاص و منحصر به فرد به زیبایی هر چه تمام تر، هدیه ای کاملا متفاوت که نشان از اصالت و اندیشه شماست...

هدیه لوکس و کادو لاکچری

 

هدیه لوکس
هدیه لوکس

 

شاید شما برای هدیه دادن به افراد خاص زندگیتون، زیبایی و خاص بودن، کیفیت بالای متریال و منحصر به فرد بودن اون هدیه  براتون خیلی مهم بشه. دنبال خرید کادو لاکچری  و هدیه لوکس باشید که مخاطبتون رو سوپرایز کنه . هدیه ای که خاصه و میتونه بار ها حس دوست داشتن شما رو به مخاطبتون هدیه کنه. یه تابلو خوشنویسی خاص و لوکس با شعر و جمله ای که خودتون انتخاب میکنید که توسط بهترین اساتید خوشنویسی بشه. یک سفارش خاص خوشنویسی که با ترکیب زیبا در خط و رنگ و تذهیب زیبا و  کار شده با طلا ، یک اثر کاملا سفارشی رو برای شما مهیا کنه .  حتی میتونید جمله یا شعری که خودتون سرودید و یا متنی که مخاطبتون دوست داره رو در قالب یه تابلوی خوشنویسی خاص و به زیورتذهیب رو فراهم کنید. یک هدیه و کادو خاص هنری که در اوج زیبایی و منحصر به فردی ، لاکچری و لوکس باشه  و کاملا سفارشی برای مخاطبتون فراهم بشه و جای دیگه  مثل اون رو نشه پیدا کرد.

هدیه ای لوکس، کادو لاکچری، زیبا و چشم نواز ، کار شده با طلا و خیره کننده ، کاملا سفارشی و خاص مخاطب شما، که یونیک هست و جای دیگه مثل اون رونمیشه پیدا کرد.

هدیه ای متفاوت و خاص که اصالت و اندیشه زیبای شما را به تصویر می کشاند.

سایت  به نام هنر  جایی هست  که میتونید  این کادو لاکچری  رو به راحتی سفارش بدید و  تو همه مراحل  ما در کنار شما خواهیم بود.

 

ثبت سفارش

 

کادو (هدیه) لاکچری زنانه

 

کادو  لاکچری
کادو  لاکچری

انتخاب کادو لاکچری برای خانم ها، شاید با کمی شناخت و توجه به جزئیات و دونستن علاقمندی های مخاطبتون کار راحتی باشه. شما میتونید برای تولد و یا روز زن و یا مناسبت هایی نظیر سالگرد ازدواج و یا ولنتاین  یه هدیه لاکچری برای خانمی که مخاطبتون هست رو به راحتی تو سایت به نام هنر  به خاص ترین و زیبا ترین شیوه ممکن سفارش بدید. خرید هدیه و کادو خاص هنری  که در اوج زیبایی،  لوکس باشه و مخاطبتون رو به وجد بیاره.

هدیه دادن یک جمله و یا شعر عاشقانه  با خطی فاخر و ترکیبی زیبا و تذهیبی طلایی میتونه همون هدیه خاص و لاکچری ای باشه که مخاطبتون با هر بار دیدنش حس زیبای دوست داشتن شما رو بارها دریافت کنه؛ تابلویی که با هر بار دیدنش دوست داشتن شما رو احساس کنه و غرق در تماشا و معنای تابلوی هنری ای بشه که شما براش فراهم کردید.

 

خرید کادو لاکچری  برای خانم ها

 

خرید کادو لاکچری
خرید کادو لاکچری

طراحی خاص اسم مهسا  و ساخت آویز طلا 

 

یک کادو لاکچری و هدیه لوکس و ماندگار  مخصوصا برای خانم ها، طراحی خاص اسم آن ها  و ساخت سفارشی آویز  طلا  همون اسم  میتونه باشه.

ساخت آویز طلای منحصر به فرد  میتونه انتخاب جذابی و لوکسی باشه که شما به مخاطبتون میخواهید هدیه دهید و جای دیگه ای  مثلش رو نمیتونید پیدا کنید.

یونیک و منحصر به فرد، لوکس و زیبا

 

کادو لاکچری برای دختر

طراحی  اسم دختر و ساخت آویز طلا  میتونه نمونه یک کادو لاکچری و هدیه لوکس و خاص و منحصر به فرد  برای مخاطب خاصتون باشه.

 

خرید کادو لاکچری

اگر به دنبال هدیه ای خاص و لوکس (luxury Gift) برای عزیزانتان هستید که با آثار خوشنویسی منحصر به فرد، لحظات خاص را به یادگاری زیبا تبدیل کنید؛ در سایت ما، خدمات سفارش آثار خوشنویسی با ذوق و حرفه ای ارائه می‌شود.

 آثار خوشنویسی ما دست‌ساز و با دقت بالا تهیه می‌شود. از طرح‌های کلاسیک تا طراحی‌های مدرن، ما با توجه به سلیقه شما و کاملا سفارشی ، هدیه ای منحصر به فرد و لوکس برای شما فراهم می‌آوریم.

خرید کادو لاکچری در سایت به نام هنر، با ترکیب زیبایی خوشنویسی و دقت در جزئیات، شما را به دنیایی از زیبایی و هنر می‌برد. با انتخاب یک آثار خوشنویسی لوکس، شما می‌توانید لحظات مهم زندگی را به شکلی منحصر به فرد و خاص جشن بگیرید.

 هر محصول ما با دقت و ذوق  طراحی شده است. ما به کیفیت، زیبایی و ارزش اهمیت می‌دهیم، تا شما بتوانید با اعتماد به نفس، هدیه ای بی‌نظیر و خاص را به عزیزان خود هدیه بدهید.

 

کادو لاکچری که یونیک هست و جای دیگه نمیشه مثلش رو پیدا کرد

منحصر به فرد هست و کاملا سفارشی،  آنگونه که شایسته هنر و زیباییست.

 

کادو لاکچری برای آقایان (هدیه لاکچری مردانه)

شاید پیدا کردن هدیه مناسب و خاص برای آقایان برای مناسبتی مانند هدیه روز مرد و ... یه مقدار مشکل به نظر برسه و شما انتخاب های محدودی داشته باشید. برای خرید کادو لاکچری  مجموعه به نام هنر جایی هست که شما میتونید به زیبایی هر چه تمام تر ، هدیه ای خاص و لوکس و غافل گیر کننده ای رو برای مخاطبتون اونجوری که خودتون میخواید سفارش بدید. یه تابلوی خاص خوشنویسی به زیور تذهیب، با شعری عاشقانه و یا جمله ای زیبا به دلخواه خودتون که با خطی فاخر و زیبا نوشته میشه و با ترکیب رنگ و قابی زیبا تقدیم شما میشه، هدیه لوکسی که جای دیگه ای پیداش نمی کنید، همیشه موندگاره و مخاطبتون با هر بار دیدنش حس خوب قدر دانی و دوست داشتن شما رو دریافت میکنه.

کادو لاکچری برای آقایان
کادو لاکچری برای آقایان

 

هدیه لاکچری ولنتاین

یکی از مهم‌ترین و خاص ترین مناسبت‌ها در تقویم احساسی و عشقی تو جهان ، روز ولنتاین هست. روزی که با خرید هدیه ای مناسب  برای نامزد ، همسر و یا مخاطب خاصتون، حسابی میتونید سوپرایز و خوشحالش کنید. به نام هنر جایی هست که شما میتونید یک شعرعاشقانه ی زیبا و یا جمله ای سرشار از عشق و زیبایی  رو با خطی فاخر و رنگ و ترکیبی خاص، به عنوان هدیه لوکس و خاص و منحصر به فرد  تهیه کنید و مخاطبتون رو غافل گیر کنید . کادو لاکچری و خاص هنری که با هر بار دیدنش، مخاطبتون حس خوب دوست داشتن شما رو دریافت می کنه.

کادو لاکچری ولنتاین 

کاملا خاص و زیبا

لوکس و منحصر به فرد

 

هدیه لاکچری ولنتاین
هدیه لاکچری ولنتاین

 

 بهترین کادو لاکچری برای مرد

طراحی خاص اسم  و ساخت  دستبندی لوکس و خاص  برای مخاطبتون  یا  انتخاب متن و یا شعر مورد علاقه  اش در قالب کلمات خوشنویسی شده و  هنر  تذهیب  میتونه هدیه ای ماندگار و لوکس  و جذاب باشه.

 

هدیه تولد لاکچری مردانه

برای  سفارش کادو تولد لاکچری مردانه ،  خاص، یونیک  و  منحصر به فرد  میتوانید  از مشاوره  هنری  سایت  به نام هنر  بهرمند شوید.

خرید اینترنتی کادو لاکچری و هدیه لوکس

سایت به نام هنر  مرجعی برای  سفارش آثار خاص خوشنویسی، به عنوان هدیه لوکس و کادو لاکچری، مطابق با سلیقه شخصی شما یا مخاطب خاص شما.
 

 

 

برای سفارش هدیه لوکس و کادو لاکچری  کلیک کنید.

 

همچنین برای مشاوره  و راهنمایی بیشتر میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید

و یا کلمه لوکس رو  برای ما ارسال کنید تا کارشناس هنری ما  با شما تماس بگیرند.

09124612816

 

 

 

 

 

 

 

 

کالای تجملی یا کالای لوکس (به فرانسوی: Luxe) کالایی است که درصد تغییرات تقاضا برای آن بیش از درصد تغییرات درآمد است؛ یعنی با افزایش درآمد تقاضا برای آن هم افزایش می‌یابد اما بیش از تغییرات درآمد و در تضاد با کالای ضروری است که درصد تغییرات تقاضا برای آن کمتر از درصد تغییرات درآمد است. کالای تجملی اغلب معادل کالای ممتاز است.آلمان، فرانسه و ایتالیا کشورهایی با بیشترین کالاهای لوکس هستند.

کالای تجملی در مد

تاریخ طراحی مد یا (به انگلیسی:History of fashion design) نشان می‌دهد نخستین بار در دههٔ بیست میلادی ابریشم به عنوان کالایی لوکس مورد توجه طراحان قرار گرفت.در دهه سی میلادی نیز تولیدکنندگان کالاهای لوکس در حوزه مد مانند هرمس علاوه تولید زیپ اقدام به تولید روسری دست‌ساز نیز کردند.[در سال ۱۹۲۱ گوچی یکی از منابع اصلی فروش چرم‌های لاکچری بود.

کالاهای تجملی در خاورمیانه

با رشد اقبال به کالاهای تجملی در صنعت مد، خاورمیانه نیز به این کالاها اقبال نشان داد و در دهه‌های گذشته پای کالاهای لوکس در حوزه مد و فشن به خاورمیانه نیز باز شد. برندهایی مانند بهنود از پیشگامان این طراحی بودند.کالاهای تجملی به ارزهای تازه نیز به خوبی تطبیق پیدا کرده‌اند. یکی از این ارزهای تازهرمز غیرقابل معاوضه که برای نخستین بار در خاورمیانه نمایشگاه مدی بر پایه این ارز به همت بهنود جواهرپور عرضه شده‌است.

 

محتواهای مرتبطتگ ها

،،،،
نظرات کاربران

ثبت نظر جدید
نظر خود را در مورد این محتوا در این قسمت بنویسید
فروشگاه به نام هنر
مرجع فروش آثار اصیل خوشنویسی

به نام هنر، بستری آنلاین برای سفارش آثار اصیل خوشنویسی است که با هدف گسترش این هنر فاخر در سال 1395 پا به عرصه اینترنت گذاشت. پذیرش سفارش و فروش آثار خوشنویسی ماموریت اصلی این سایت می باشد و در این راستا با ارائه فرمی بسیار کاربرپسندانه، پذیرای سفارش خوشنویسی شما هنردوستان عزیز می باشد.

هم اکنون "به نام هنر" با تیمی از هنرمندان بنام کشور به ارائه آثار خوشنویسی متفاوت به زبان های فارسی، عربی، انگلیسی، روسی و ژاپنی می پردازد.


تمامی حقوق این وبسایت برای فروشگاه به نام هنر محفوظ است
Copyright 2022 - 2024, Benamehonar. All rights reserved