منوها

خرید هدیه و کادو هنری خاص

آخرین بروزرسانی یکشنبه 2 مرداد 1401
3196
(4.5/2)
خرید  هدیه و کادو هنری  خاص

خرید هدیه و کادو هنری خاص

آخرین بروزرسانی یکشنبه 2 مرداد 1401
به نام هنر، بستری ایده آل برای تجسم حس و اندیشه‌ی زیبای شما و ایده‌ای ناب برای به تصویر کشیدن آن به عنوان هدیه هنری خاص و کادو هنری . یک متن زیبا؛ از یک حرف دل گرفته تا ابیات قشنگی که سرشار از معانی والا هستند را می‌توانید به صورت خوشنویسی شده با ترکیب و رنگی زیبا و چشم نواز در یک قاب مناسب تهیه کنید و به عنوان هدیه هنری به عزیزانتان تقدیم کنید. هدیه هنری خاص به زیبایی هرچه تمام تر که میتونه به شایسته ترین صورت، حس عشق، دوست داشتن و یا قدردانی شما رو به مخاطبتون هدیه کنه.

خرید  هدیه و کادو هنری  خاص

 

هدیه هنری
هدیه هنری

 

بهترین هدیه هنری سال 1403 چیست؟

حتما در جستجوی هدیه هنری خاص هستید که به این محتوا رسیدید. هدیه ای که  فکر  و یا اندیشه‌تان، چیزی که در ذهن دارید و یا احساسات‌تان  را به کسی که دوستش دارید هدیه بدهید! کادو هنری خاص در قالب سفارش خاص خوشنویسی  که بتوانید اندیشه‌تان را به تصویر بکشید و آن را خیلی شکیل کادو کنید و هدیه بدهید!

حس دوست داشتن‌تان را، حس عاشق بودنتان را، حس قدردانی‌تان را و حس هنری‌تان را در قالب یک هدیه خاص، هدیه فاخر و هدیه لوکس  پیشکش عزیزانتان کنید!

غیر از ایده‌های کلیشه‌ایِ خرید هدیه که همه جا یافت می‌شود، آیا ایده‌ی جدید و خلاقانه‌ای دارید؟

فکر می کنید بتوانید یک  هدیه هنری منحصر به فرد  تهیه کنید؟ که هم ارزش بالایی داشته باشد و درعین حال بتواند یک حس متفاوت ایجاد کند.

بسیار خب،

بگذارید ببینیم ما چه جوابی برای سوالات شما داریم…

 

خرید هدیه هنری خاص

 

طراحی پلاک طلا برای گردنبند

خرید هدیه  خاص هنری
خرید هدیه  خاص هنری

 

طبیعتا اسم هر فرد یکی از دارایی های شخصی بسیار با ارزش به حساب می آید. به نوعی اسم ما هویت ماست و اگر بتوانیم اسم افراد را به زیبایی طراحی کنیم در واقع هویت فردی آن شخص را به درستی پاس داشته ایم. برای همین طراحی اسم می تواند یک هدیه خاص برای خانم ها باشد. از کاربردهای طراحی اسم می توان به قراردادن در پروفایل شبکه های اجتماعی، تبدیل طراحی اسم به یک مُهر شخصی، استفاده در کارت ویزیت نام برد. یکی از کاربردهای بسیار خوب طراحی اسم برای خانم ها، ساخت یک پلاک طلای منحصر بفرد است! 

 

ثبت سفارش

 

سفارش  تابلو  خوشنویسی خاص به عنوان هدیه هنری

اگر بخواهیم بدون مقدمه پیشنهادمان را مطرح کنیم ایده مان تهیه یک تابلوی خوشنویسی اصیل و فاخر است که توسط یک استاد بنام نوشته شده باشد.

 به نام هنر، بستری ایده آل برای تجسم حس و اندیشه‌ی زیبای شما و ایده‌ای ناب برای به تصویر کشیدن   جملات ارزرشمندی‌ست  که شایسته ماندگار شدن هستند!

یعنی چی؟ یعنی یک متن زیبا؛ از یک حرف دل گرفته تا ابیات قشنگی که سرشار از معانی والا هستند را می‌توانید به صورت خوشنویسی شده و کاملا دست نویس در یک قاب مناسب تهیه کنید و به عنوان هدیه خاص به عزیزانتان هدیه بدهید.

هدیه  و کادو خاص  و  هنری که احساس شما، فکر و اندیشه شما را به زیبایی و درنهایت اصالت خلق می کند

ما اندیشه و احساس شما را در قالب کلمات، جملات و اشعاری زیبا، آنطور که شما می خواهید و در ذهنتان متصورید به بهترین شکل به خطی خوش تقدیم حضورتان می کنیم.

 شاید شما برای یک فرد خاص می خواهید این هدیه را تدارک ببینید، مثلا برای همسر، پدر، مادر، دختر یا پسرتان و یا دوست و یا حتی مدیر یک مجموعه. ما به تفکیک در این باره به شما پیشنهاد می دهیم

هدیه هنری خاص
هدیه هنری خاص

 

 هدیه هنری برای آقایان

پیش از هر چیز باید بدانیم که تمام انسان ها فارغ از جنسیت به هنر علاقه دارند. شاید تنها چیزی که باعث تفاوت در دیدگاه ما بین آقایان و خانم ها برای انتخاب یک کادوی هنری باشد جزئیات لحاظ شده در آن کادو است. اگر در حال حاضر قصد دارید به عنوان یک کادوی هنری مردانه در زمینه هنر خوشنویسی هدیه ای تهیه کنید دو پیشنهاد ویژه برای شما داریم

1.سفارش یک اثر خوشنویسی با متن هایی که مورد پسند آقایان است

برای مثال اگر در جستجوی یک کادوی تولد هنری برای یک آقا هستید شاید انتخاب یک متن عارفانه یا عاشقانه از مولوی یا حافظ انتخاب مناسبی باشد و حتی یک متن تاثیرگذار از افراد بزرگ در زندگی مرد زندگی تان هم می تواند حال بسیار خوبی برای او به همراه داشته باشد. شاید اصلا مایل باشید یک متن خاطره انگیز که هردوی شما را به وجد می آورد را برایتان آماده کنیم. پیش از اینکه متن خود را نهایی کنید پیشنهاد می کنیم نگاهی به بخش متن های پیشنهادی داشته باشید تا یک متن متناسب برای عزیزتان انتخاب کنید.

کادو هنری
کادو هنری

 

2. طراحی اسم 

پیشنهاد بعدی ما طراحی اسم به عنوان یک هدیه هنری خاص است چرا که اسم هر فرد برای آن فرد بسیار ارزشمند است. طراحی اسم کاربردهای متنوعی دارد. اول از همه اینکه افراد می توانند از اسم طراحی شده شان در تصویر پروفایل شان استفاده کنند. استفاده بعدی می تواند استفاده از طراحی اسم در مُهر شخصی باشد. برخی افراد هم از طراحی اسم در کارت ویزیت شخصی شان استفاده می کنند. یکی دیگر از کاربردهای طراحی اسم هم می تواند ساخت پلاک گردنبند باشد. 

خرید هدیه خاص
خرید هدیه خاص

 

 

 هدیه هنری برای خانم ها

اگر قصد دارید برای یک خانم یک هدیه هنری خاص تهیه کنید باید بدانید که خانم ها نسبت به جزئیات، دقت نظر ویژه ای دارند. بنابراین لازم است تا در انتخاب کادوی هنری تان دقت ویژه ای داشته باشید. خانم ها از رنگ های متنوع، طرح های  پر رنگ و لعاب و فرم هایی که جذابیت بصری زیادی دارند بیشتر استقبال می کنند. 

پیشنهادهایمان برای هدایای خانم ها تقریبا مانند پیشنهادهایی ست که برای آقایان دادیم با اینحال تفاوت های زیادی با هم دارند.

سفارش یک اثر خوشنویسی با متن هایی که خانم ها دوست دارند!

خانم ها بیشتر به دنبال متن هایی هستند که بتوان ارتباط عاطفی و حسی با آنها گرفت. متن هایی از جنس شعرهای عاشقانه فریدون مشیری یا دلنوشته های سهراب سپهری. پیشنهادمان همچنان این است که پیش از نهایی کردن متن مورد نظرتان حتما سری به بخش متن های پیشنهادی مان بزنید تا متن درخور توجهی انتخاب کنید. برای تهیه یک کادوی هنری دخترانه باید دقت کنید که متن انتخابی متناسب با سن و سال در نظر گرفته شود. برای مثال دختران جوان اشعار شاعران معاصر را بیشتر می پسندند و در مقابل خانم هایی که سن و سال بالاتری دارند علاقه بیشتری به اشعار و متون ادبیات کلاسیک دارند. 

کادو برای افراد هنری
کادو برای افراد هنری

 

هدیه (کادو) هنری دخترانه

همچنین می توانید یک متن کوتاه را در قالب یک طرح زیبا تبدیل به پلاک طلا کنید، با این کار هم یک مفهوم معنادار به او هدیه داده اید هم یک هدیه ارزشمند و گرانبها برایش تهیه کرده اید! 

برای انتخاب یک شعر کوتاه می توانید سری به بخش اشعار پیشنهادی مان بزنید و متن های کوتاه و پرمعنایی را برای این موضوع انتخاب کنید. برای اینکه یک متن شعر قابلیت تبدیل شدن به یک پلاک طلا را داشته باشد در وهله اول باید براساس اصول تایپوگرافی اتصالات حروف و کلمات به درستی رعایت شود و سپس در نرم افزارهایی مانند کورل به صورت وکتور خروجی گرفته شود تا بُرشِ کار به بهترین شکل ممکن انجام شود.

سفارش هدیه هنری
سفارش هدیه هنری

 

کادو هنری مردانه

ما چطور یک اثر هنری اختصاصی (کادوی هنری خاص) برای شما آماده می کنیم؟

تیم  «به نام هنر » متشکل از اساتیدی ست که یکایک این عزیزان از استادان حرفه ای و بسیار خوب خوشنویسی هستند و در خطوط زیبای ایرانی، عربی و  لاتین   به صورت تخصصی خلق اثر می کنند. شما می‌توانید به راحتی متن مورد نظرتان را در قسمت  سفارش اختصاصی  با سلیقه شخصی تان سفارش دهید.

همچنین در صورتی که تمایل به ثبت سفارش طراحی اسم و تایپوگرافی شعر دارید می توانید سفارش خود را با ما در میان بگذارید تا اتودهای متناسب با درخواست تان را دریافت کنید و به یک کارگاه طلاسازی تحویل دهید تا هدیه خاص مورد نظرتان را تهیه کنند!

در صورتی که هنوز درباره سفارشتان ابهام دارید به راحتی از طریق آیکون واتساپ یا تماس سوالات خود را با ما در میان بگذارید تا ضمن ثبت سفارشتان بتوانید  مشاوره رایگان  برای خلق اثری زیبا از ما دریافت کنید.

 

آیا نمونه قبلی وجود دارد که بتوانیم براساس آن انتخاب کنیم؟

چرا که نه. کافیست به  بخش  نمونه کارهای  ما  سری بزنید و از انواع آثاری که تا بحال برای مشتریانمان انجام داده‌ایم دیدن کنید.

این بخش برای راحت تر شدن فرایند ثبت سفارش برای شماست و  کمک شایانی به شما می کند تا خروجی سفارش خود را قبل از نهایی شدن آن ببینید و بعد سفارش خود را ثبت کنید. برای ورود به این بخش روی لینک  «سفارش بر اساس مشابهت»  کلیک کنید.

 

خرید هدیه هنری خاص
خرید هدیه هنری خاص

باکس هدیه هنری

بسته بندی کارهای شما مناسب هدیه دادن هست؟

کلیه آثاری که از ما دریافت می کنید با یک بسته بندی پارچه ای بسیار شکیل به همراه شناسنامه اصالت اثر که دارای هولوگرام مهر برجسته است می باشد. همچنین یک کارت پستال اختصاصی  با طراحی بسیار نفیس هم در کنار اثر قرار می دهیم.

بنابراین با خیالی آسوده می توانید آثار ما را بدون نیاز به هیچ کادوپیچی در زیباترین حالت ممکن به عزیزانتان هدیه دهید!

  

نمونه شناسنامه اثر هنری
نمونه شناسنامه اثر هنری

 

انتخاب بهترین هدیه هنری 

سایت به نام هنر  میتونه بستری باشه  برای سفارش  و انتخاب بهترین کادو (هدیه) هنری، مطابق با سلیقه شما یا مخاطب خاصتون، منحصر به فرد، زیبا و ارزشمند و موندگار؛  آنگونه که شایسته هنر و زیباییست…

هدیه ای از جنس هنر و زیبایی و کلام  برای تقدیم کردن حس دوست داشتن ، عشق و یا قدردانی شما به مخاطب خاصتون…

 

کادو هنری

کادو هنری، خاص و منحصر به فرد، زیبا و چشم نواز  که به راحتی  و آنگونه که شما می خواهید و کاملا سفارشی، تو سایت به نام هنر  آماده میشه  و اثری زیبا  رو به شما هدیه میده.

سفارش خاص خوشنویسی  به زیبایی هر چه تمام تر.

 

کادو تولد هنری

هدیه هنری

 

مناسب ترین هدیه برای هنرمندان (کادو برای افراد هنری )

یکی از بهترین انتخاب ها  برای هدیه و کادو برای افراد هنری (بهترین هدیه برای افراد هنری و هنردوستان ) ، هدیه ای از جنس هنر و فرهنگ می باشد. جمله ای ارزشمند یا شعری زیبا  باب خطی زیبا و چشم نواز و ترکیبی دلنشین  مطمئنا مخاطب هنری شما رو به وجد خواهد آورد و خوشحال خواهد کرد.

 

هدیه هنری، سرمایه گذاری  در فرهنگ، هنر، خلاقیت و زیبایی

میشه بگید از کجا شروع کنم؟

اگر حوصله کافی برای مطالعه بیشتر ندارید می توانید به راحتی به بخش  سفارش اختصاصی  بروید و سفارش خود را ثبت کنید.

اما اگر فکر می کنید نیاز به اطلاعات بیشتری دارید پیشنهاد می کنیم سری به مقاله  «سفارش خوشنویسی»  بزنید تا از جزئیات ثبت سفارش آگاهی بیشتری پیدا کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره 09124612816 با ما در تماس باشید.

 

برای  سفارش هدیه هنری روی لینک زیر کلیک کنید:

سفارش هدیه هنری

 

 

 

 

محتواهای مرتبط

خرید هدیه خاص برای خانم ها
29

خرید هدیه خاص برای خانم ها

خرید هدیه و کادو لاکچری (لوکس)
1939

خرید هدیه و کادو لاکچری (لوکس)

تگ ها

،،
نظرات کاربران

ثبت نظر جدید
نظر خود را در مورد این محتوا در این قسمت بنویسید
فروشگاه به نام هنر
مرجع فروش آثار اصیل خوشنویسی

به نام هنر، بستری آنلاین برای سفارش آثار اصیل خوشنویسی است که با هدف گسترش این هنر فاخر در سال 1395 پا به عرصه اینترنت گذاشت. پذیرش سفارش و فروش آثار خوشنویسی ماموریت اصلی این سایت می باشد و در این راستا با ارائه فرمی بسیار کاربرپسندانه، پذیرای سفارش خوشنویسی شما هنردوستان عزیز می باشد.

هم اکنون "به نام هنر" با تیمی از هنرمندان بنام کشور به ارائه آثار خوشنویسی متفاوت به زبان های فارسی، عربی، انگلیسی، روسی و ژاپنی می پردازد.


تمامی حقوق این وبسایت برای فروشگاه به نام هنر محفوظ است
Copyright 2022 - 2024, Benamehonar. All rights reserved